Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3-

2 posters

+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Empty +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3-

Mesaj tarafından Fortune Ptsi Haz. 23, 2008 7:07 pm

2 Yahudi

2.dünya savaşında 2 yahudi almanlara esir olmuşlar.biri birine sormuş bize ne yaparlar.
öbürü anlatmaya başlar;1.bizi ya öldürürler yada bizi esir kampına yollarlar.
öldürürlerse sorun yok ama esir kampına gidersek 2 ihtimal var;ya bizi elektrikli sandalyeye ottururlar yada bizi gaz odasına sokarlar.
elektrikli sandalyeye oturursak sorun yok ama bizi gaz odasına sokarlarsa 2 ihtimal var;ya bizi sabun yada kagıt yaparlar demiş.
sabun olursak sorun yok ama kagıt olursak 2 ihtimal var;ya bizi gazete kagıdı yada wc kagıdı yaparlar.
gazete kagıdı olursak sorun yok ama wc kagıdı oldumu 1 ihtimal var.
o zaman boku yedik.

Tikimiz

Ögretmen sınıftaki ögrencilere sorar;
İstemeden hareket eden organımız nedir?
Sınıfta herkes düsünür.Süleyman parmak kaldırır,ögretmen evet oglum söyle der;
Süleyman tikimiz hocam der.Ögretmen aferin oglum adın ne;Tüleyman Hocam.

Vazelin.

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar: - "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!" Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur: - "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum :p

Karışıklık

Temel öksürükten Dursun'da kabızlıktan şikayetçidir. Beraber doktora giderler.
Doktor Temel'e öksürük şurubu Dursun'a da mushil verir. Bunlar ilaçları karıştırırlar.
Bir hafta sonra doktor Temel'e;
- ''Nasıl oldun? Hala öksürüyor musun?''.
- ''öksürmeye cesaret bile edemiyorum doktor bey''...

Karpuzcu

Bir gün padişahın biri bir emir vermiş;
- ''çevreden geçen tüm seyyar satıcıları bana getirin'' demiş. vezirleri dışarı çıkmış bir bakmışlar erik satıcısı geliyo hemen yakalayıp padişahın yanına götürmüşler.
padişah;
- ''bütün eriklerin *ötüne sokulmasını'' emretmiş.
onlarda yapmış bu arada adamda can acısından ağlayıp duruyormuş arkadan elmacı gelmiş onada aynısını yapmışlar o dahada fazla ağlamış ondan sonra da ayvacı padişah yine aynı emri vermiş ama bu sefer ayvalar girdikçe ayvacı gülüyormuş bu padişahın dikkatini çekmiş;
- ''bundan önce gelenlere daha küçüğünü sokturdum ama onlar ağladı sen niye gülüyorsun'' diye sormuş.
ayvacı;
- ''ben arkadan gelen karpuzcuyu düşünüyorum''
Fortune
Fortune
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Soldier Front & Trackmania Forever
Lakap : Fortune
Ruh Hali : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Kimsesizgiffi3
Tuttuğu Takım : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- 1447
Seviye :
+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Right_bar_bleue

Deneyim :
+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Right_bar_bleue

İtibar :

http://www.trackmania-turkiye.com

+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Empty Geri: +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3-

Mesaj tarafından Batuhan Ptsi Haz. 23, 2008 7:20 pm

karpuzcu güzelmiş :D
Batuhan
Batuhan
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Trackmania Forever
Lakap : Büzük
Ruh Hali : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Sinsigifem0
Tuttuğu Takım : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- 1446
Seviye :

Deneyim :

İtibar :

https://neons.yetkin-forum.com

+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Empty Geri: +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3-

Mesaj tarafından Fortune Ptsi Haz. 23, 2008 7:23 pm

ben buna bayılıyom ;

Tikimiz

Ögretmen sınıftaki ögrencilere sorar;
İstemeden hareket eden organımız nedir?
Sınıfta herkes düsünür.Süleyman parmak kaldırır,ögretmen evet oglum söyle der;
Süleyman tikimiz hocam der.Ögretmen aferin oglum adın ne;Tüleyman Hocam.
Fortune
Fortune
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Soldier Front & Trackmania Forever
Lakap : Fortune
Ruh Hali : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- Kimsesizgiffi3
Tuttuğu Takım : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -3- 1447
Seviye :

Deneyim :

İtibar :

http://www.trackmania-turkiye.com

- Similar topics