Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2-

+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- Empty +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2-

Mesaj tarafından Fortune Ptsi Haz. 23, 2008 7:04 pm

Bit macerası

3 bit bir gün bir kadının göbeğinde toplanmışlar. Bitlerden birisi demiş ki;
-Biriniz yukarı biriniz arka tarafa, ben ise aşağıya doğru gideceğim. Yarım saat sonra aynı yerde buluşalım ne gördüğümüzü birbirimize anlatırız demiş.
Yarım saat sonra buluşmuşlar.
Yukarı çıkan bit;
-Yukarıda 2 tane dağ vardı kocamandı çıka çıka bitiremedim, yoruldum geri döndüm.
İkinci bit;
-Ben ise koskocaman 2 dağ arasında sıkıştım kaldım, birde zort diye bir sesten sonra bir koku geldiki sormayın demiş.
Üçüncü bite sıra gelince eee sen niye böyle sırıl sıklamsın demişler başlamış anlatmaya.
-Aşağıya inince bir ormanın içinde kayboldum, derken karşıma kocaman bir yılan çıktı, neyseki bir mağra buldum ve içine saklandım, gitti geldi yakalayamadı, gitti geldi yakalayamadı derken bir süre böyle devam etti...
-Baktı olacak gibi değil tükürdü kaçtı pezevenk...!!

Bina

Birgün bir adam yolda erkek çocuğuyla Oğlu sormuş:
Baba şu binada ne var demiş.
Babası:bilmiorum.Ama sakın girme demiş.

Sonra çocuk merak etmiş.Gitmiş binaya girmiş. 1. katta bir yığın yemek varmış hepsini yemiş.Eve gitmiş.

Baba sen bana girme demiştin ben girdim bir yığın yemek vardı hepsini yedim demiş.
Babası 1. kata girdin ama 2. kata sakın girme demiş.
Çocuk merak edip 2.kata girmiş.
Orda bir yığın taş gibi hatun varmış.Hepsini yakalayıp elden geçirmiş.

Sonra yine eve gitmiş ve babasına:
Sen 2. kata girme demiştin girdim demiş.Bir yığın taş gibi hatun vardı.Hepsini *iktim demiş.
Babası:2. kata girdin ama 3. kata sakın girme demiş.
Tabi çocuk merak etmiş.Yine girmiş binaya.
Orada birtane arap zenci bunu yakalayıp çatır çutur sikmiş.Çocuk *ötü ağrıya ağrıya eve gitmiş.

Babasına:Sen 3. kata çıkma demiştin ama bn çıktım. Orada birtane arap zenci vardı beni yakalayıp çatır çutur *ikti demiş.
babasıda :o *rospu çocuğu hala ordamı...

Şeytan

adamın biri önünde egilen herkeze basaıyormuş birgün yine aynı şeyi tekrarlamış melekler gök yüzünden yer yüzüne inip birdaha basarsan seni cehenneme atarız demişler adam bir hafta boyunca kimseye basmamış artık dayanamamış bir hafta sonra önünde egilen karıya dayamış ve bunu melekler cehenneme atmışlar dayadıgı kadından bir cocugu olmuş cocuk aynı babası o da yolda gördügü herkese basıyormuş bunada aynı şekilde melekler birdaha kimseye basarsan seni cehenneme atarız demişler ve buda babası gibi bir hafta dayanmış ve yolda gördügü kişiye dayamış ve melekler gelip onuda cehenneme götürmüşler cucuk cehennemin sıcak oldugunu biliyormuş şeytanlara sormuş burası neden bukadar soguk diye senin o baban yüzünden egilip iki odun atamıyoruz ki ısınsın her egildigimizde basıyor ibne baban cehennemde kıcımızı tutarak geziyoruz

Gencin Dramı

Bir genç bir gün yanında bi kızla eve gelir;
- ''Anneeee Babaaaaa işte evleneceğim kadını sizle tanıştırmaya geldim''.
Neyse aile işte konuşur, kahveler içilir. Gencin babası oğlunu bir kenara çeker ve oğluna gizli gizli bir şeyler söyler;
- ''Oğlum annen beni yatakta hiçbir zaman mutlu edemedi ben de mutluluğu başka kadınlarda aradım. İşte bu kızı tanıyorum o senin kardeşin''.
Çocuk bunu duyunca şoka girer ve yıkılır.
Neyse aradan biraz süre geçer ve tekrar bir kızla eve gelir ve yine aynı tanışma faslı...
Ve baba yine oğlunu kenara çeker o kızın da kardeşi olduğunu söyler.
çocuk artık hem bıkmış ve hayata küsmüş bir şekilde annesine gider ve bütün olayları anlatır.
Annesi'de şöyle cevap verir;
- ''Oğlum sen onun dediklerine kafanı takma, o senin gerçek baban değil''.

Işık

İki genç kız konuşmaktadırlar. Biri:
- Dün Orçun ile güzel bir gece geçirdim.
Diğeri:
- Orçun''la mı? Hani onu bırakacaktın?
- Evet öyle. Ben de artık her şeyin bittiğini söylemek için onu eve çağırdım.
İçeri girer girmez bana sarıldı. Öpüp okşamaya başladı. Az sonra ellerini göğüslerimden aşağıya kaydırdı. Eteğimin altına soktu. Yukarı çıkmaya başladı. Tam o sırada dayanamadım ve "Artık seni görmek istemiyorum" diye bağırdım.
- Sonra?
- Sonra mı? Kalktı ışığı
Fortune
Fortune
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Soldier Front & Trackmania Forever
Lakap : Fortune
Ruh Hali : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- Kimsesizgiffi3
Tuttuğu Takım : +18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- 1447
Seviye :
+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- Right_bar_bleue

Deneyim :
+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100+18 Fıkralar Kalbi olan Girmesin S.O.S << :) -2- Right_bar_bleue

İtibar :

http://www.trackmania-turkiye.com

- Similar topics