Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TemeL Fıkraları... -2-

2 posters

TemeL Fıkraları...  -2- Empty TemeL Fıkraları... -2-

Mesaj tarafından Fortune Ptsi Haz. 23, 2008 5:58 pm

İtfaiye

Temel ile Dursun sohbet etmektedirler;
- Ula Temel hiç düşündün mi itfaye arabası niçin kirmizidur?
- Ula düşünecek ne var sanada o kadar hortum girse sende kizarirsun.....

Altın Pisuvar

Temel Amerika'ya calismaya gitmistir. Ilk yabancilik gunlerinden sonra gece disari gezmeye cikar, bir muddet sonra bir bara girer, barda icki icer iki lak lak yapar, tuvaleti gelir ve tuvalete gider. Tam isini gorecegi pisuvara yaklasir ki, o da ne ?! Pisuvar altindan yapilmistir.. Temel dumur bir sekilde icinden gecirir :
"vay be goruyon mu adamlarin tuvaletleri bile altindan" diyerek altin tuvalete işemenin zevkine vararak isini gorur ve cikar..

Neyse ertesi gece ayni bara tekrar gider, tekrar tuvaleti gelir ve tuvalete gider fakat altin pisuvar yoktur.. bi anlam veremez ama isini gorur bara gelir oturur ve barmene donerek :
"ya dun gece tuvalette altin pisuvar vardi bu gece neden yok ?" diye sorar..
barmen once Temel'i bi suzer soyle, ardindan barin diger tarafinda oturan iri cusseli adama donerek:
"Hey Joe, dun gece senin saksafaona işeyen adami buldum"

TemeL Hastahanede .

Temel bir gün hastaneye gitmiş hastenenin bir köşesinde bir adam hüngür hüngür ağlıyormuş. Temel sormuş niye ağlıyorsun uşağum diye. Adam:
- Kan tahlili yaptırmaya geldim parmağımı kestiler.
Bu sefer Temel ağlamaya başlamış. Adam sormuş Temel'e "niye ağlıyorsun" diye; Temel cevaplamış:
- Ben de idrar tahlili yaptırmaya geldim daa

Beni Tanıdılar..

Temel ve Dursun bir bankayı soymaya karar vermişler. Bankayı soymuşlar, paralarla kaçarlarken bunların peşine polis düşmüş. Polislerden biri bağırmış bu esnada "duuur, Or...... çocuğu!".
Temel Dursun'a dönmüş:
- Sen kaç, beni tanıdılar!
Fortune
Fortune
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Soldier Front & Trackmania Forever
Lakap : Fortune
Ruh Hali : TemeL Fıkraları...  -2- Kimsesizgiffi3
Tuttuğu Takım : TemeL Fıkraları...  -2- 1447
Seviye :
TemeL Fıkraları...  -2- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TemeL Fıkraları...  -2- Right_bar_bleue

Deneyim :
TemeL Fıkraları...  -2- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TemeL Fıkraları...  -2- Right_bar_bleue

İtibar :

http://www.trackmania-turkiye.com

TemeL Fıkraları...  -2- Empty Geri: TemeL Fıkraları... -2-

Mesaj tarafından wentwort Salı Haz. 24, 2008 1:51 pm

zuahauhauh lol!

wentwort
Kasap Ehliyetli
Kasap Ehliyetli

Erkek
İş/Hobiler : trackmania :P
Lakap : wetnwort :P
Ruh Hali : TemeL Fıkraları...  -2- Bahaha10
Seviye :

Deneyim :

İtibar :

https://neons.yetkin-forum.com/

TemeL Fıkraları...  -2- Empty Geri: TemeL Fıkraları... -2-

Mesaj tarafından Fortune Çarş. Haz. 25, 2008 12:35 pm

:)
Fortune
Fortune
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Soldier Front & Trackmania Forever
Lakap : Fortune
Ruh Hali : TemeL Fıkraları...  -2- Kimsesizgiffi3
Tuttuğu Takım : TemeL Fıkraları...  -2- 1447
Seviye :

Deneyim :

İtibar :

http://www.trackmania-turkiye.com

- Similar topics