Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde...

2 posters

Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Empty Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde...

Mesaj tarafından Batuhan Ptsi Haz. 30, 2008 8:20 pm

Cool Arkadaşlar hiç bi fedakarlıktan kaçınmadım yemeedim içmedim zçmadım robot yaptım takım için hayırlı olsun...

mgroup79868@hotmail.com bu adresi ekliyoruz ve kabul ediyoruz kişi listemize gelincede titreşim
yolluyoruz ve davet yolluyor bize daveti kabul ediyoruz ve groupchat'e
girmiş oluyoruz toplu konuşma gibi davet et olayıyla ugraşmıyoruz bu
msn'i ekleyen herkes orda yazılanları görür ve yazabilir

En son Batuhan tarafından Salı Tem. 01, 2008 2:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Batuhan
Batuhan
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Trackmania Forever
Lakap : Büzük
Ruh Hali : Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Sinsigifem0
Tuttuğu Takım : Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... 1446
Seviye :
Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Right_bar_bleue

Deneyim :
Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Right_bar_bleue

İtibar :

https://neons.yetkin-forum.com

Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Empty Geri: Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde...

Mesaj tarafından Fortune Salı Tem. 01, 2008 2:43 pm

cok güsel denedim bende ii calısma batuhan Cool
Fortune
Fortune
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : Soldier Front & Trackmania Forever
Lakap : Fortune
Ruh Hali : Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... Kimsesizgiffi3
Tuttuğu Takım : Neon Team MSN GroupChat robotu emrinizde... 1447
Seviye :

Deneyim :

İtibar :

http://www.trackmania-turkiye.com

- Similar topics